top of page
Tonewood suppliers since 1994

-   O NAS  -

DREWBAS TONEWOOD jest największym sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą drzewa rezonansowego. ONLINE - mamy ponad 1500 pozycji różnego rodzaju oraz klasy, a co najważniejsze w konkurencyjnej cenie. Najwyższa jakość naszych produktów oraz obsługa klienta są dla nas priorytetem. Dlatego zatem cieszymy się za każdym razem, kiedy czytamy pozytywne opinie od naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy przekonani, iż filozofia naszej firmy jest prawidłowa. Dodatkowo bardzo bliskie relacje z naszymi klientami poprzez Facebook są bardzo istotne.

Facebook jest dodatkowym elementem w naszym sklepie online, ponieważ dzięki temu środkowi przekazu i dokumentacji poczynań naszych klientów, mamy możliwość śledzić na bieżąco, jak z naszego drzewa powstaje instrumentalne arcydzieło. 

 

Firma "Drewbas Tonewood" istnieje od 1994 roku na rynku sprzedaży drewna rezonansowego. Jesteśmy zaangażowani w wyszukiwanie, cięcie oraz sprzedać drzewa na instrumenty muzyczne. Czym różnimy się od innych firm?

 

Otóż drewno, które uzyskujemy, jest tylko najlepszej klasy, rzadko spotykane.

 

Cięcie drewna jest precyzyjnej i wysokiej jakości. Wykonujemy także usługi na zamówienie. Sprzedajemy głownie dwa gatunki drewna: jawor i świerk.

 

Pozyskujemy drzewo na różnego rodzaju instrumenty smyczkowe, także gitary.

-   ZOBACZ TEZ  -

bottom of page